Zasady obsługi klientów

Realizacja zamówień


Zamówione produkty dostarczamy bezpłatnie na terenie Warszawy i okolic własnym transportem, od poniedziałku do piątku.


Dostawa na terenie całego kraju odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej do paczkomatów.


W razie niedostatecznej ilości towaru w magazynie, informujemy o tym i ustalamy indywidualnie związane z tym wydłużenie czasu realizacji zamówienia. W przypadku braku zamawianego towaru u dystrybutora, informujemy o tym fakcie i korygujemy zamówienie.


Jeżeli poszukujecie Państwo produktów, których nie znaleźliście w naszej ofercie, prosimy o przesłanie informacji na temat danego produktu Skontaktujemy się z Państwem natychmiast po uzyskaniu informacji o interesującym Was towarze i przedstawimy ciekawą propozycję.


Jeśli składają Państwo zamówienie po raz pierwszy, przed realizacją zamówienia prosimy oczekiwać kontaktu telefonicznego lub wizyty przedstawiciela handlowego firmy Mig Biuroservice celem ustalenia formy płatności oraz warunków dostaw i realizacji zamówień.


Wszystkie nazwy i znaki firmowe zostały podane wyłącznie w celech informacyjnych.


Mig Biuroservice zastrzega sobie prawo zmian. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.


Reklamacje i zwroty


Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z dokonanego zakupu, ze zrozumieniem potraktujemy zwrot towaru pełnowartościowego, dostarczonego wraz z dowodem zakupu w ciągu 14 dni od daty nabycia.
Reklamacje dotyczące towarów wadliwych będziemy przyjmować i załatwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Warunki płatności


Płatność za zakupione towary można dokonać:

  • Gotówką przy dostawie
  • Przelewem na rachunek Mig Biuroservice w Deutsche Banku w formie przedpłaty
  • Przelewem po dostawie – wyłącznie dla firm i instytucji po ustaleniu z handlowcem firmy terminu płatności i przekazaniu następujących dokumentów:
    • wypis z KRS lub rejestru handlowego
    • zaświadczenie o nadaniu numeru NIP
    • Regon

biuroserwis Warszawaartykuły biurowe warszawa :: biuroserwis Warszawa :: wyposażenie biura warszawa :: Wyposażenie biurowe warszawa

Perfumeria drogeria