Marker RYSTOR permanentny RMP-1/ABCD,

19656 4szt

Indeks katalogowy: mak9734

  • Indeks katalogowy:
    • mak9734
  • Kraj pochodzenia:

Opis

Marker permanentny Rystor jest wyposażony w okrągłą, fibrową końcówkę, która umożliwia pisanie na papierze, szkle, metalu lub plastiku. Tusz w modelu Rystor RMP-1 jest szybkoschnący i nietoksyczny, co sprawia, że można go bezpiecznie stosować w codziennych czynnościach. Ponadto trwały marker Rystor RMP-1 jest odporny na rozmazywanie się i blaknięcie, nawet w przypadku wystawienia na działanie promieni słonecznych.

Trwały i odporny na wysychanie – może być bez skuwki nawet 14 dni
Czarny marker permanentny Rystor RMP-1 posiada skuwkę w kolorze tuszu, co ułatwia szybką identyfikację koloru. Ponadto kiedy przypadkowo zgubisz skuwkę – marker do trwałych oznaczeń, nie wyschnie pozostawiony nawet przez 14 dni bez nasadki. Dodatkowo marker permanentny RMP-1 posiada końcówkę o średnicy 4mm i zapewnia grubość linii pisania 1.5 – 3mm. Wybierz więc ekonomiczny marker permanentny Rystor w plastikowej obudowie, do trwałego pisania i znakowania po większości powierzchniach.

Cechy

Cechy produktu
Indeks katalogowy:
  • mak9734
Kraj pochodzenia:
Producent:

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.